5 urodziny naszej szkoły !

 

WITAJ NA STRONIE UCZESTNIKÓW 

5 URODZIN TAŃCZYMY SZKOŁY TAŃCA I ANIMACJI

 

Jeśli to czytasz oznacza to, że masz ochotę uczestniczyć w niepowtarzalnej imprezie z okazji 5 urodzin naszej szkoły. Już teraz czuj się zaproszona i zaproszony na unikalne party urodzinowe, które jest przygotowane specjalnie dla Ciebie ! Będziesz mieć okazję potańczyć w dobrym towarzystwie, zjeść przygotowany specjalny tort i złożyć osobiście życzenia założycielce szkoły Joannie Dziedzic. Nie zapomnij o prezencie, w końcu to urodziny 😉

 

A tak bawiliśmy się na poprzednim party w klubie Bahamas :

 

Na tej stronie znajdują się informacje dla uczestników 5 urodzin TAŃCZYMY szkoły tańca i animacji, dlatego koniecznie zapoznaj się z nimi jak najszybciej.

 

5lecie

 

Urodzinowe party odbędzie się w Bahamas Coctail Dance Club w Rybniku ul. Brudnioka 1 w dniu 20 listopada od godziny 18.00 do godziny 20.00. Dla uczestników chcących pozostać w klubie po godzinie 20.00 konieczna jest rezerwacja stolików. Niezbędne jest potwierdzenie przybycia i ewentualna rezerwacja stolików. Dokonać tego możemy na trzy sposoby :

1. U naszych instruktorów na zajęciach

2. Telefonicznie 606 302 779, 663 490 473

3. e-mail : kontakt@tanczymy.com

 

JOANNA DZIEDZIC

Instruktor, nauczycielka, bizneswoman

 

Od 5 lat inspiruje uczestników swoich zajęć, jej styl, wiedza o tańcu, dobry humor i uśmiech doświadczyło setki uczestników zajęć i nadal  liczba ta się zwiększa.

Asia kiedy zaczynała, wszędzie dostępne były lekcje z tańca towarzyskiego i klasycznego za kilkanaście złotych i rzadko za tą cenę szła jakość… Dlatego postanowiła zmienić tą sytuację i założyła szkołę tańca TAŃCZYMY, gdzie oprócz tańca towarzyskiego wprowadziła Zumbę, która stała się hitem i jest skierowana dla ludzi pełnych energi, uśmiechu lubiących tańczyć, chcących rozwijać się w  tym kierunku.

I tak 5 lat temu powstała szkoła tańca i animacji TAŃCZYMY, gdzie na zajęciach uczestnicy mogą dobrze spędzić czas rozwijając się, dbając o swoje ciało oraz pogodę ducha, czerpiąc wiedzę taneczną najwyższej jakości !

 

 

 

Z okazji naszych 5 tych urodzin mamy dla Was niespodzinaki w postaci bezpłatnych zajęć w wybranych ośrodkach. 

5lecieplakat 5leciezabełkówcdr 5lecizory

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress